Výsledky soutěže - ročník 2015
Výsledky 3. ročníku houslové soutěže Újezdská notička
(Vítězové jsou seřazeni podle abecedy)
Výsledky I. kategorie:
1. cena - Jakub Faltýnek (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Karolína Janoušková (HŠ Újezd u Brna)
1. cena - Terezie Kokešová (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Hedvika Šikulová (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
2. cena - Markéta Jurečková (HŠ Újezd u Brna)
2. cena - Šimon Večeřák (ZUŠ Veveří Brno)
3. cena - Tina Bébarová (ZUŠ Bučovice)
Výsledky II. kategorie:
1. cena - Terezie Daňková (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Marek Ryšavý (ZUŠ Veveří Brno)
1. cena - Klára Schlaghamerská (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Anna Vichrová (ZUŠ Veveří Brno)
2. cena - Barbora Daňková (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
2. cena - Michal Dřímal (ZUŠ Bučovice)
2. cena - Anežka Fialová (HŠ Újezd u Brna)
2. cena - Veronika Kalvodová (HŠ Újezd u Brna)
2. cena - Rudolf Komanec (ZUŠ Veveří Brno)
2. cena - Diana Máčalová (ZUŠ Bučovice)
2. cena - Elena Rozbořilová (ZUŠ Tišnov)
2. cena - Daniel Ryšavý (HŠ Újezd u Brna)
3. cena - Vojtěch Polouček (ZUŠ Bučovice)
3. cena - Tomáš Popelka (ZUŠ Klobouky u Brna)
Výsledky III. kategorie:
1. cena - Veronika Pospíšilová (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Lenka Suchá (ZUŠ Letovice)
2. cena - Petr Fiala (HŠ Újezd u Brna)
2. cena - Anna Holešinská (ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Brno)
2. cena - Daniel Kulaš (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
2. cena - Anežka Ondračková (ZUŠ Veveří Brno)
3. cena - Linda Cetlová (ZUŠ Veveří Brno)
3. cena - Natálie Zouharová (ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Brno)
Výsledky IV. kategorie:
1. cena - Alžběta Daňková (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
1. cena - Tomáš Pospíšil (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
2. cena - Zdislava Jurečková (HŠ Újezd u Brna)
2. cena - Pavel Popelka (ZUŠ Klobouky u Brna)
3. cena - Hana Kaspříková (HŠ Újezd u Brna)
3. cena - Simona Kubová (ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Brno)
Absolutní vítěz
Lenka Suchá (ZUŠ Letovice)
Cena poroty
Terezie Kokešová (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)
Veronika Pospíšilová (ZUŠ Jaroslava Kvapila Brno)